Jdi na obsah Jdi na menu
 


tipy a triky

22. 6. 2007

Tipy a triky

Zde najdete alespoň menší množství tipů a triků, jak se vyvarovat potížům s nepřáteli...

Skupiny monster

Snažte se vyhýbat velkým skupinám nepřátel najednou. Snažte se od nich vzdálit a terve pak je postupně zabíjet.


Boss s miniony

Jestliže narazíte na skupinu minionů v čele s bossem, snažte se nejdříve pozabíjet miniony, a až pak teprve jejich bosse. Váš závěrečný souboj s ním vás tak nebudou obtěžovat jiní dotěrní minioni.


Taktika na obživovače

Jistě se mnohokrát setkáte s obživovači a jejich podřízenými. Pokud tedy na tuto situaci narazíte, snažte se nejdříve proběhnout skrze podřízené až k obživovači, a až pak teprve si "dovyřídit" účty s ostatními podřízenými.


Chlad = zaručení zpomalení

S předchozím tipem souvisí i tento, který se týká chladu. Když se dostanete do středu skupiny nepřátel, zkuste použít nějaké chladící kouzlo, nebo alespoň útok, který vydává chladící poškození. Zchlazená monstra jsou tak hůře pohybuschopná a když je zabijete během zchlazení, nezůstane po nich mrtvola a jejich "obživovatel" je tak nemůže znovu obživit. Dobrým příkladem jsou kouzla typu Frost Nova (sorc.) nebo Frozen Armor (sorc.), u zbraní pak vlastnosti: Freezes target nebo Cold Damage.


Taktika na obživovače č.2

Další taktikou na obživovače je, že si odvedete podřízené do dostatečné vzdálenosti od obživovače, tam je zabijete a pak už v klidu zabijete i obživovače.


Lepší zblízka než z dálky

Setkáte-li se s monstrem, které má dobré útoky na dálku, zkuste se přiblížit k němu až na tělo a monstrum pak začne používat jeho horší stránku - útok na blízko, čímž ho rychleji zabijete a on vás nebude zraňovat tak, jak by vás zraňoval střelbou z dálky.


Nejúčinnější zbraň: útěk

Určitě se vám někdy během hry stalo, že jste byli v tísni. Na tento problém je nejlepším řešením útěk. Utečte kam je to jen možné: do jiného levelu, do teleportu, waypointu, lokace, nebo i do jiné místnosti. Zajistíte si tak zdraví i čas na vyléčení.


Postupné ničení

Postavy hrající na útok zblízka určitě využijí tuto taktiku pro boj se skupinou nepřátel. Pokud narazíte na skupinu nepřátel, nenechte se zatáhnout do boje proti silné přesile. Dotyčná monstra vás akorát obklopí, a pokud se nestíháte rychle léčit, vaše životy se brzy dostanou na bod mrazu. Proto se do skupiny nepřátel nehrňte, ale postupně si je zabíjejte. Není na škodu párkrát je trefit, udělat pár kroků vzad, a opakovat.


Využívejte okolní prostředí

Při větším počtu monster se hodí i okolí, ve kterém se nacházíte. Zkuste se schovat za dveře, nebo most, a čekejte a postupně zabíjejte všechny protivníky.


To je z tipů k monstrům vše. Máte-li nějaké připomínky, nebo problémy, tak je pište do našeho fóra. Popřípadě se ozvěte jednomu z našich redaktorů, kteří mají na starost ICQ podporu.